Prvá káva, ktorá prináša zdravie. Káva, s ktorou sa dopracujete k vysokým zárobkom.

KÁVA JE DRUHÝ NAJOBCHODOVANEJŠÍ PRODUKT NA SVETE. MÁTE MOŽNOSŤ ZÍSKAŤ ČASŤ Z TOHTO OBRATU PRE SEBA.

REGISTRÁCIA


A MNOHO ĎALŠÍCH VÝHOD . . .

ŽIVOT JE PRÍLIŠ KRÁTKY A MALI BY SME VYUŽIŤ KAŽDÚ DOBRÚ PONUKU !

Ak Vás spoločnosť Gano Excel, Ganoderma Natura Slovakia s.r.o. zaujala, či už ako stáleho klienta - samospotrebiteľa s 20 % zľavou a viac alebo ako budúceho spolupracovníka, ktorý si chce zlepšiť svoju finančnú situáciu, ak chcete získať nadštandardné príjmy a čerpať všetky výhody, ktoré nám firma poskytuje, treba sa zaregistrovať.

Kliknite na tlačítko

 

REGISTRÁCIA SK

 

 

REGISTRÁCIA CZ

 

PRESMERUJE VÁS PRIAMO DO REGISTRÁCIE na oficiálne stránky Ganoderma Natura Slovakia s.r.o.. Zobrazí sa Vám formulár pre predbežnú registráciu. Vypíšte formulár, pozor nezabudnite na číslo účtu, kde Vám budú zasielané provízie. Musí tam byť v medzinárodnom formáte - v tvare IBAN, nájdete ho aj na svojom bankovom výpise, (pomôcka: IBAN si môžete vygenerovať KLIKNUTÍM NA ODKAZ).

 

IBAN KONVEKTOR

 

Vypisuje sa s diakritikou.
Do kolónky "Meno garanta" prosím napíšte moje meno a do kolónky "Garantovo ID číslo" moje ID:

 

Miroslav Tobák

 

 
Moje ID: SK 9453679
 

Ak ste formulár vypísali, kliknite na odoslať. Formulár je len predbežná registrácia, neskôr treba vypísať a doručiť na firmu aj originál podpísanú zmluvu v písomnej forme, ktorá Vám príde poštou s registráciou. Registračný poplatok zaplatíte na účet firmy Ganoderma Natura Slovakia s.r.o., VÚB: č.ú. 2429793655/0200. Bez objednávky a platby za tovar v hodnote minimálne 60 bodov Vás spoločnosť nezaregistruje !!! Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky. Akonáhle majú na firme Ganoderma Natura v Piešťanoch predbežnú registráciu, ktorú ste odoslali cez internet a spárujú si ju s Vašou platbou a nahodia Vás do systému, potom cca. do 24 hodín dostanete email z Malajzie alebo SMS z firmy Ganoderma Natura Slovakia s.r.o. v Piešťanoch s Vašim ID číslom. Keď už máte ID číslo, môžete sa s ním prihlásiť PRIAMO do virtuálnej kancelárie na stránky GANO EXCEL INTERNETIONAL, pri prvom prihlásení do kolónky password uveďte: ak ste sa registrovali do 28.02.2010 tak prvých 7 čísel z Vášho rodného čísla, ak ste sa registrovali od 01.03.2010 tak prvé 2 a posledné 4 čísla z Vášho rodného čísla.

 

GANO EXCEL

 

ID číslo je dôležité pri registrácii Vášho nového spolupracovníka. Toto ID číslo treba vždy uviesť do zmluvy aj s Vaším menom a priezviskom do koloniek, údaje o garantovi. Je to potrebné pre firmu, aby vedeli ku komu majú priradiť nového spolupracovníka, ktorého ste získali. Takto sa stávate Vy jeho získateľom (garantom), za čo Vám prináleží do budúcnosti nielen pomáhať tomuto spolupracovníkovi, ale budú sa Vám kumulatívne (historicky) načítavať za jeho nákupy body a taktiež body za celú jeho sieť.

Nezabudnúť:
V prvej zásielke dostanete v Start Kite aj dve zmluvy, z ktorých jednu vypíšete a pošlete do spoločnosti. Nikto nemusí ísť za niekým a podpísať zmluvu fyzicky ako to je v iných firmách. JE TO VEĽMI VEĽKÁ VÝHODA A KOMFORT NA RÝCHLE ŠÍRENIE SIETE. V prípade otázok nás kedykoľvek kontaktujte.

BEZ ZAPLATENIA REGISTRÁCIE A OBJEDNÁVKY ZA ASPOŇ 60 BODOV SA NEDÁ REGISTROVAŤ !

Najpredávanejšia je káva, čaj a zubná pasta.

2 × GANOCAFE CLASSIC, 2 × GANOTEA SOD, 2 × GANO FRESH

2 × 13 bodov + 2 × 12 bodov + 2 × 7 bodov = 64 bodov
Spolu s registráciou je to len 81,30 €
+ ZADARMO GANOCAFE 3in1 (15 €) a DVD v hodnote (4,95 €).

Týmto nákupom budete mať tovar nielen pre seba, ale aj pre klienta alebo spolupracovníka, ktorý bude mať možno okamžitý záujem o niektoré  produkty. Zároveň dostanete za tento svoj nákup aj províziu. Pokiaľ ste na tom finančne lepšie doporučujeme si zobrať do zásoby viac produktov, aby ste im ich mohli okamžite poskytnúť a urobiť priamy predaj. AK KLIENT OBJEDNÁVA ČASTEJŠIE TOVAR, PONÚKNITE MU SPOLUPRÁCU, ABY STE MU NEROBILI POŠTÁRA A VENOVALI ČAS NA VYTVÁRANIE SIETE. OBCHODNÁ SIEŤ JE DEDIČNÝM KAPITÁLOM A NEKONEČNÝM TOKOM PEŇAZÍ.

NAJIDEÁLNEJŠÍ NÁKUP JE ZA 221 BODOV, KDE MÁTE NAVIAC POŠTOVNÉ ZADARMO !

Príklad: 15 × GANOCAFE CLASSIC, 1 × GANOTEA SOD, 1 × GANO FRESH, 1 × GANO SOAP

15 × 13 bodov + 1 × 12 bodov + 1 × 7 bodov + 1 × 9 bodov = 223 bodov
Spolu s registráciou je to len 234,70 €
+ ZADARMO GANOCAFE 3in1 (15 €) a DVD v hodnote (4,95 €).


Platbu uhraďte na účet: VÚB - 2429793655/0200, VS: číslo objednávky, aj z pohodlia Vášho domova cez internetbanking. S registráciou aj objednávkou Vám vieme kedykoľvek pomôcť cez telefón. Celý balíček Vám donesie kuriér až domov do 48 hod.

Tovar môžete nakupovať aj osobne v sídle spoločnosti v Piešťanoch. Na stránke je automatický prepočet ceny nakúpeného tovaru, stačí tam zadať počet kusov z každého tovaru. Pri použití elektronickej objednávky je cena za dopravu automaticky pripočítaná k cene za produkty. Pri objednávke nad 221 bodov je poštovné zdarma.

 

OBJEDNÁVKA

 

Snažíme sa každého registrovať a učíme aj ako si objednávať. Je to na Vás, aké si zoberiete produkty. Doporučujeme poradiť sa so sponzorom. DOBRÉ SI JE ZAKÚPIŤ NOVÚ KNIHU O HUBE REISHI, KTORÁ POMÁHA ÚČINNE PREDÁVAŤ PRODUKTY.

VERÍME, ŽE STE POCHOPILI PONUKU STOROČIA A PRIDÁTE SA K NÁM !?
JE MNOHO DOBRÝCH ZDRAVOTNÝCH PRODUKTOV,
ALE KÁVA A ČAJ SÚ SÚČASŤOU KAŽDODENNÉHO ŽIVOTA.

V TOM SPOČÍVA SILA TOHTO VEĽKÉHO BIZNISU.

 

REGISTRÁCIA SK

 

 

REGISTRÁCIA CZ